Інтерфакс-Україна
07:21 02.12.2023

Німецький концерн Rheinmetall має намір запустити виробництво бронетехніки в Україні 2024 року

1 хв читати
Німецький концерн Rheinmetall має намір запустити виробництво бронетехніки в Україні 2024 року

Німецький виробник зброї Rheinmetall AG хоче побудувати свої перші бронемашини в Україні наступного року, повідомив головний виконавчий директор концерну Армін Паппергер, передає Reuters.

За словами Паппергера, він очікує, що угоду з Україною про будівництво броньованих транспортних машин Fuchs, названих на честь німецького слова "лисиця", і бойових машин піхоти Lynx, буде укладено до початку наступного року.

"Після підписання контракту ми хочемо закінчити перший Fuchs протягом шести-семи місяців, а перший Lynx - протягом 12-13 місяців", - сказав він.

Зазначається, що в жовтні Україна оголосила про створення спільного оборонного підприємства з Rheinmetall AG, щоб допомогти в місцевому виробництві деяких ключових видів техніки, а також для обслуговування і ремонту західної зброї, відправленої Києву проти повномасштабного вторгнення Росії.

Як пише Reuters, українські чиновники сподіваються, що співпраця із західними виробниками зброї допоможе відродити вітчизняну збройову промисловість, яка страждала від неефективності та відсутності прозорості протягом багатьох років до вторгнення Росії.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна у грудні оголосить концесійний конкурс щодо контейнерного терміналу в порту "Чорноморськ"

У листопаді в Україні загинули щонайменше 226 цивільних осіб і 952 отримали поранення - ООН

Зеленський 15 грудня прибуде з візитом до Берліна - ЗМІ

Україна отримала посаду заступника голови Бюро комітету ЮНЕСКО з нематеріальної спадщини - віцепрем’єрка

У Миколаєві розслідують факти неналежного харчування школярів

Профільна асоціація закликає відмовитися від наджорстких лімітів для гравців та зберегти легальний гральний ринок

Ворожий літак і дві РЛС окупантів знищені в окупованому Криму - ГУР

Зеленський побував на куп'янському напрямку фронту, де ЗСУ "досягають результати для України"

"Слуга народу" проведе з'їзд 17 грудня - джерело

Шмигаль: Україна потребує інтеграції в безпекову систему Європи і готова ділитися інноваціями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА