Інтерфакс-Україна
10:09 03.12.2023

Інформація про нанесення тілесних ушкоджень нардепу Дубінському в СІЗО не підтвердилася - поліція

2 хв читати
Інформація про нанесення тілесних ушкоджень нардепу Дубінському в СІЗО не підтвердилася - поліція

За результатами перевірки та судово-медичного дослідження інформація про побиття народного депутата в СІЗО не підтвердилася, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

"До поліції Києва надійшло повідомлення від адвоката про те, що протягом двох діб його підзахисному, народному депутату, раніше затриманому СБУ за підозрою в державній зраді, під час перебування в слідчому ізоляторі наносили тілесні ушкодження", - ідеться в повідомленні, опублікованому у фейсбуці в неділю.

Зазначається, що до пенітенціарної установи прибула слідчо-оперативна група столичної поліції для з'ясування обставин події.

"За результатами перевірки, судово-медичного дослідження інформація, викладена в повідомленні, не підтвердилася", - зазначають у поліції.

У повідомленні не зазначено ім'я нардепа, агентству "Інтерфакс-Україна" стало відомо, що йдеться про Олександра Дубінського.

Як повідомлялося, 8 листопада 2023 року Дубінському було вручено протокол про корупцію.

Нардепу також висунуто підозри за ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон).

Крім того, раніше Дубінському, а також колишньому нардепу Андрію Деркачу й експрокурору Костянтину Кулику було повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 1 ст. 255 (створення, керівництво злочинним співтовариством або злочинною організацією, а також участь у ній).

Печерський райсуд Києва 14 листопада 2023 року обрав Дубінському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 60 діб без альтернативи застави у справі про держзраду.

2 грудня захист Дубінського заявив про те, що нардепа побили в Київському СІЗО. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Контакти Сибіги з американською стороною очікуються "досить скоро" - речник МЗС

Україна все ще не отримала від РФ "меморандум", але натомість росіяни випустили за два тижні 120 ракет та 1500 дронів, - МЗС

З 1 липня відновлюється контрейлерне сполучення між терміналом "Мостиська" і німецьким терміналом Форст

ЗАЕС рекордні три тижні залишається на одній лінії живлення, перспективи відновлення іншої незрозумілі – Гроссі

Постраждалих через наїзд у натовп у Ліверпулі майже 80

Радбез ООН сьогодні скликає важливе засідання за ініціативою України

Президентку Єврокомісії нагороджено премією Карла Великого

Запити до держорганів щодо відвідування урядового кварталу Портновим підписали лише нардепи з "Євросолідарності" - Геращенко

На Харківщині військовослужбовець РТЦК отримав важку травму внаслідок вибуху предмета поблизу автівки

Обмеження для вантажного транспорту запроваджуються на ПП "Шегині" через ремонт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА