Інтерфакс-Україна
15:57 04.12.2023

Зеленський заявив про успіхи в нарощуванні власного військового виробництва: Вперше вийшли на показник шість "Богдан" за місяць

1 хв читати
Зеленський заявив про успіхи в нарощуванні власного військового виробництва: Вперше вийшли на показник шість "Богдан" за місяць

Президент України Володимир Зеленський за підсумками проведення селекторної наради в понеділок розповів про перші успіхи в нарощуванні власного військового виробництва і плани щодо його збільшення.

"Щоденний селектор. Триває виконання важливих оборонних домовленостей з нашими партнерами. Отримали як дефіцитні ракети до наявних систем ППО, так і нові, сучасні зенітні комплекси. Вдячний нашим друзям", - написав він у своєму телеграмі.

За словами Зеленського, дають результат і зусилля з нарощування власного виробництва. "Уперше вийшли на показник шість "Богдан" на місяць. І вже бачимо, як збільшити його ще", - зазначив він.

"Працює і наш "зерновий коридор". Перевищили позначку 7 млн тонн вантажів", - додав президент.

Як повідомив глава держави, у межах селектора він також отримав доповіді розвідок і зведення з фронту. Зокрема щодо оборони ЗСУ на бахмутському та авдіївському напрямках, а також на півдні.

Крім того, він повідомив, що надзвичайні служби, обласна та міські військові адміністрації спільно долають наслідки чергового російського обстрілу та допомагають постраждалим.

"А сили оборони реалізують задум, як відбити ворогу можливості та бажання тероризувати місто", - написав Зеленський.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА