Інтерфакс-Україна
10:11 06.12.2023

Умєров: ЗСУ пройшли першу й другу лінії оборони росіян

1 хв читати
Умєров: ЗСУ пройшли першу й другу лінії оборони росіян

Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що українські військові пройшли першу й другу лінії оборони росіян і перебувають між другою й третьою.

"Ми продовжуємо відновлювати території. Є лінії оборони, ми вже пройшли через першу й другу і перебуваємо між другою й третьою", - сказав Умеров в інтерв'ю американському каналу FOX News.

Крім цього, міністр повідомив, що Україна має план деокупації своїх земель на наступний рік.

"Маємо план. Ми деокупували 50% нашої території, завдаємо поразки РФ на нашій землі, відновили території, звільнили їх. І тепер маємо план на 2024 рік", - сказав Умєров.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві затримали організатора виїзду за кордон за $50 тис.

Наслідки атаки на Запоріжжя: 42 поранених, серед них вагітна та п'ятеро дітей, четверо пацієнтів у важкому стані

Українська делегація прибула до Лондона

Адвокати повідомляють про обшук ДБР в колишньої уповноваженої АМКУ та ексзаступниці Мінекономіки Панаіотіді

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА в Одесі

ДБР завершило розслідування щодо військового, через недбалість якого держава втратила понад 3,3 млн грн

Сили оборони збили 67 із 134 ворожих БПЛА, ще 47 – локаційно втрачені

СБУ затримала переселенця з Бахмута, який коригував ворожі удари по Черкащині

Окупанти вдарили по автобусу в Марганці: 9 осіб загинуло, 32 поранено

Українські виробники готові повністю забезпечити ЗСУ легкою бронетехнікою. Її вартість на 30-50% дешевша за іноземну - директор 'УКР АРМО ТЕХ'

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА