Інтерфакс-Україна
17:05 06.12.2023

СБУ підірвала автомобіль "депутата ЛНР" Попова, він загинув - джерела

1 хв читати
СБУ підірвала автомобіль "депутата ЛНР" Попова, він загинув - джерела

Унаслідок підриву автомобіля в тимчасово окупованому Луганську загинув воєнний злочинець терористичної організації "ЛНР" Олег Попов, до його ліквідації причетна Служба безпеки України, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в правоохоронних органах.

"Сьогодні в тимчасово окупованому Луганську вибухнув автомобіль із депутатом "народної ради ЛНР" і воєнним злочинцем Олегом Поповим. Спочатку пропагандисти повідомляли, що він зазнав важких поранень, а потім визнали, що пособник окупантів повністю задвухсотився", - розповів співрозмовник агентства.

Він зазначив, що "ця ліквідація - справа рук СБУ".

"Це була цілком законна ціль, адже до депутатства Попов керував багатьма російськими добробатами, очолював незаконні збройні формування і вбивав українців. Крім того, у "народній раді ЛНР" цей персонаж був головою комітету з питань державної безпеки і оборони", - додало джерело.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: Україна отримає позику, підкріплену бюджетом ЄС, в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки після виплат репарацій РФ

Мерц: Україна отримає позику від ЄС в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: є угода про фінпідтримку України на 2026-2027рр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА