Інтерфакс-Україна
20:04 09.12.2023

Із укриття Авдіївського коксохіму евакуйовано останніх цивільних осіб

1 хв читати

Із укриття Авдіївського коксохімічного заводу евакуйовано останніх цивільних осіб, які переховувалися там від початку вторгнення - це дев'ятеро чоловіків і троє жінок, повідомив голова Авдіївської міської військової адміністрації (МВА) Віталій Барабаш.

"Після виведення, вже місяць, напевно, як вивели всіх працівників коксохіму, ці люди відмовилися евакуюватися із заводу і залишалися. Їх спочатку було 17, потім ми трьох вмовили, ще потім двох. Станом на вчора їх було 12, зараз вдалося всіх умовити, всіх вивезли", - заявив Барабаш у коментарі "Суспільне.Донбас".

Як розповів начальник МВА, зараз люди перебувають у Покровську. "Хтось із них поїде далі, хтось залишиться в Донецькій області. Як побажають", - розповів він. За словами Барабаша, в евакуації людей брали участь поліція, волонтери та працівники АКХЗ.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта: ЄС готовий продовжувати конструктивну співпрацю з США, захищаючи свої інтереси

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА