Інтерфакс-Україна
22:00 09.12.2023

Зеленський уперше зустрівся з прем'єром Кабо-Верде і подякував йому за підтримку ініціативи "Grain from Ukraine"

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський уперше зустрівся з прем'єр-міністром Республіки Кабо-Верде Жозе Уліссешу Коррея-і-Сілвою та подякував за підтримку ініціативи "Grain from Ukraine".

"Дорогою до Аргентини зустрівся з прем'єр-міністром Республіки Кабо-Верде. Ця зустріч стала першою в історії двосторонніх відносин між нашими країнами", - ідеться в телеграм-каналі Зеленського.

Глава української держави зазначив, що "голос Кабо-Верде - це голос демократії, який допомагає нам на майданчику ООН, підтримує резолюції, які дуже важливі для України".

"Я дякую прем'єр-міністру Жозе Уліссешу Коррея-і-Сілві за підтримку гуманітарної ініціативи "Grain from Ukraine", - зазначив Зеленський.

Також він запросив прем'єр-міністра Кабо-Верде долучитися до імплементації української Формули миру.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Київському метрополітені призупинено рух поїздів і роботу ескалаторів - КМДА

ЦВК взяла до уваги факт припинення повноважень нардепа Саламахи

На Донеччині ворог поцілив в авто комунальників: один загинув, ще двох поранено

УЧХ щодня евакуює громадян з прифронтових громад Дніпропетровщини

Українські захисники уразили ЗРК "Тор-М1" та інші військові об’єкти противника - Генштаб

Кількість військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню, не зазначатиметься для підприємств ОПК - Міноборони

Петиція про запровадження не агресивного звукового сигналу "Відбій повітряної тривоги" не набрала необхідних голосів

Майже по всій Одещині стались обриви проводів через негоду - влада

МАГАТЕ: Конфлікт в Україні залишається найбільшою загрозою ядерній безпеці у світі

Більше 1,3 млн пенсіонерів ВПО залишилися без пенсій у січні через складну процедуру верифікації - омбудсман

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА