Інтерфакс-Україна
07:38 10.12.2023

РФ використовує ракети-приманки для виснаження української ППО

1 хв читати

Росія використовувала ракети-приманки вранці 8 грудня для виснаження протиповітряної оборони України, однак агресор не досяг поставленої мети, йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

"Використання ракет-приманок стало причиною того, що російські ракети не змогли успішно вразити жодної цілі в Києві і були збиті ППО. Блогер поскаржився, що через обмежену кількість бомбардувальників Ту-95 і Ту-160 російським військам "практично неможливо" запустити достатню кількість ракет-приманок Х-55, щоб перевантажити українську ППО", - йдеться в повідомленні.

У звіті зазначається, що один із російських військових блогерів 9 грудня повідомив про використання російськими військами крилатих ракет Х-55, дуже схожих на модернізований варіант ракети Х-101. Метою підміни ракет було введення в оману і виснаження української протиповітряної оборони.

Аналітики також зазначають, що раніше росіяни використовували ракети Х-55 разом із іншими варіантами ракет і безпілотників як неправдиві цілі або "приманки" для перевантаження української ППО і провокування нестачі запасів високоточних ракет.

 

 

 

ОСТАННЄ

Трамп: Заяви про юридичне невизнання Україною окупації Криму шкодять мирним переговорам з РФ

Кондратюк про акт вандалізму на могилі воїнів УПА в Польщі: Вигоду з цього отримає лише росія

Зеленський буде у ПАР в четвер разом з Свириденко, президентський борт вже над Африкою

Україна ініціює спецзасідання ОБСЄ через масовані атаки РФ на українських цивільних

Міноборони допустило до використання безпілотний FPV-авіакомплекс "Генерал Черешня"

У селі Пужники на Тернопільщині 24 квітня розпочнуться ексгумаційні роботи за участі експертів України та Польщі

Кількість постраждалих у Марганці зросла до 51, у місті оголошено триденну жалобу

Данія спрямує понад 300 млн крон на артилерійські боєприпаси для України - Міноборони

Україна та ПАР працюють над угодою про співпрацю в агросекторі та створенням комісії з торговельно-економічного співробітництва - Мінекономіки

УЧХ організував у Полтаві пункт допомоги постраждалим через російський удар БпЛА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА