Інтерфакс-Україна
07:44 10.12.2023

Уламки збитої в Криворізькому районі ракети пошкодили одне з підприємств, постраждалих немає

1 хв читати
Уламки збитої в Криворізькому районі ракети пошкодили одне з підприємств, постраждалих немає

Уламки збитої в Криворізькому районі ракети в суботу ввечері пошкодили одне з підприємств, постраждалих немає, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак.

"Щодо збитої вчора над Криворіжжям ворожої ракети. Її уламки пошкодили приміщення одного з підприємств. Зачепили і 2 вантажівки. Люди не постраждали", - написав він у телеграм-каналі.

Також Лисак повідомив, що вночі окупанти цілили по Нікополю. Застосували важку артилерію. Зараз атаковану територію обстежують. З'ясовують наслідки. Він зазначив, що обійшлося без жертв.

Очільник ОВА також закликав "не нехтувати укриттям" з огляду на наслідки бойової роботи протиповітряної оборони.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп вважає, що Україна готова до припинення вогню, але чи робить вона достатньо для цього, він скаже за кілька тижнів

Трамп вважає, що застосування санкцій проти РФ з боку США може зашкодити мирному врегулюванню

Нетаньягу розкритикував узгоджену позицію Великої Британії, Франції та Канади щодо військової операції Ізраїлю в Газі

Дипломати та економісти вважають, що Путін переграв Трампа і Трамп спробує переконати Україну прийняти вимоги Путіна

Мерц, Мелоні, фон дер Ляєн та Стубб в цілому задоволені розмовою з Трампом про його спілкування з Путіним

ЄС ухвалить 17-й пакет санкцій у вівторок, 18-й на підході – голова МЗС Естонії

З початку доби Сили оборони відбили 156 ворожих атак - Генштаб

Трамп та Путін не обговорювали часові рамки можливого припинення вогню між Росією та України – помічник Путіна

Зеленський закликає не розмивати пропозицію про припинення вогню та посилити санкції проти РФ за відмову від нього

Харківський шпиталь продовжує збір на комп'ютерний томограф, попри обіцянку МОЗ замінити зіпсований

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА