Інтерфакс-Україна
10:41 10.12.2023

Близько 3,5 тис. вантажівок перебувають у чергах у Польщі в напрямку України - Держприкордонслужба

1 хв читати
Близько 3,5 тис. вантажівок перебувають у чергах у Польщі в напрямку України - Держприкордонслужба

У чергах на в'їзд в Україну на українсько-польському кордоні станом на ранок неділі, 10 грудня, перебувають приблизно 3500 вантажних транспортних засобів, повідомив речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко.

"Ситуація практично незмінна. Блокуються чотири напрямки. "Рава-Руська - Хребене", "Ягодин - Дорогуськ", "Краковець - Корчова", "Шегині - Медика". Станом на ранок сьогодні, за інформацією, яку ми маємо від польських прикордонників, у черзі в бік України перебувають майже 3,5 тисячі вантажних транспортних засобів", - сказав Демченко в ефірі національного телемарафону в неділю.

Речник ДПСУ зазначив, що найбільше вантажівок перебуває навпроти ПП "Шегині" - 1200, та ПП "Ягодин" - майже 900.

"Звичайно, протягом доби певний рух вантажних транспортних засобів відбувається як на в'їзд в Україну, так і на виїзд з України в напрямку Польщі, але динаміки та інтенсивності, яка була до 6 листопада, немає", - додав Демченко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА