10:56 11.12.2023

Відновлюється блокування кордону зі Словаччиною - Держмитслужба України

1 хв читати

Словацькі перевізники відновлюють блокування пункту пропуску "Вишнє Нємецьке - Ужгород" із 15:00 11 грудня: вони перекриватимуть рух фур на виїзд з України, повідомила Державна митна служба в понеділок.

"Сьогодні вранці в рамках проведеної робочої зустрічі словацька сторона повідомила посадовим особам Закарпатської митниці, що після оголошення продовження акції протесту словацькими перевізниками перед КПП "Вишнє Нємецьке – Ужгород", 11 грудня, починаючи з 15:00 буде заблоковано рух вантажівок з боку України", - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, учасники акції не перешкоджатимуть в'їзду великогабаритного транспорту зі Словаччини на митну територію України. Пасажирський напрямок працюватиме у штатному режимі.

Перевізників просять зважати на цю інформацію та обирати для перетину кордону найближчі ПП "Чоп - Захонь" на кордоні з Угорщиною або "Дякове - Халмеу" на кордоні з Румунією.

Станом на ранок понеділка в "єЧерзі" на виїзд на ПП "Вишнє Нємецьке - Ужгород" зареєстровано 1,349 тис. транспортних засобів (ТЗ), на в'їзд - 650. На ПП "Чоп (Тиса) - Захонь" зареєстровано 3,184 тис. ТЗ, на в'їзд - 760. На ПП "Дякове - Халмеу" - 888 ТЗ на виїзд, 160 - на в'їзд. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанішина: До кінця року плануємо подати низку гучних позовів проти росіян, які є санкціонованими в Україні та чиє майно ідентифіковано

Угода зі США не передбачає передання прав на користування надрами, тому не потребує розгляду на всеукраїнському референдумі – Стефанішина

Рада гарантує грошову компенсацію військовослужбовцям за невикористану відпустку

Україна поставила до Сирії додатково 3850 т пшеничного борошна в рамках ініціативи Grain From Ukraine

Рада викликала на засідання главу МЗС щодо переговорів у Саудівській Аравії

Росіянам вдалося перетнути річку Оскіл, Сили оборони намагаються відбити позиції – ОСУВ "Хортиця"

Україна ініціювала стягнення в дохід держави активів "Білоруськалію"

Росіяни 44 рази обстріляли Донеччину, загинуло троє людей, 14 поранені

Росіяни атакували Берислав, одна людина загинула, одна поранена

На курському напрямку дещо впала інтенсивність боїв, боєзіткнення відбуваються в околицях Суджі

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА