Інтерфакс-Україна
12:27 12.12.2023

Глава МВС: У зв'язку зі збоєм у роботі оператора "Київстар" українці можуть звернутися по допомогу до поліцейських, нацгвардійців і прикордонників

1 хв читати
Глава МВС: У зв'язку зі збоєм у роботі оператора "Київстар" українці можуть звернутися по допомогу до поліцейських, нацгвардійців і прикордонників

У зв'язку з відсутністю мобільного зв'язку та інтернету мобільної мережі "Київстар" українці можуть зв'язатися з рідними або викликати екстрені служби в найближчому управлінні поліції або пожежній частині, а також звернутися по допомогу до поліцейських, нацгвардійців або прикордонників, зазначає міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

"Сьогодні в оператора зв'язку Kyivstar стався масштабний збій. Тому в багатьох абонентів відсутній мобільний зв'язок та інтернет-мережа. Якщо вам потрібна термінова допомога - зв'язатися з рідними або викликати екстрені служби - зверніться до найближчого управління поліції або пожежно-рятувальної частини", - написав Клименко у вівторок у телеграмі.

Також, за його словами, українці можуть звернутися по допомогу до нацгвардійців, поліцейських і прикордонників, які несуть службу в населених пунктах і на автошляхах.

"У Пунктах незламності, розгорнутих на базі наших підрозділів, є можливість скористатися Wi-Fi", - додав очільник МВС.

Клименко нагадав, що екстрені номери 101, 102, 112 працюють у штатному режимі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

Кабмін звільнив заступницю міністра енергетики Юхимчук, підтвердив Мельничук

12-та бригада "Азов" зайняла смугу оборони на добропільському напрямку

Японія перерахувала близько 47,7 млн євро на відбудову України та погодила запуск нової фази Програми екстреного відновлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА