19:21 12.12.2023

Кабмін передбачив для Міноборони можливість створювати суб'єкти у сфері медіа й офіційні друковані видання

1 хв читати
Кабмін передбачив для Міноборони можливість створювати суб'єкти у сфері медіа й офіційні друковані видання

Кабінет Міністрів України передбачив для Міністерства оборони можливість створювати суб'єкти у сфері медіа й офіційні друковані видання.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у вівторок.

Зокрема, з метою приведення у відповідність до закону від 21 березня 2023 року "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих питань виконання військового обов'язку та проходження військової служби" внесено зміни до положення про Міністерство оборони України.

Зокрема, передбачено, що Міноборони встановлює співвідношення чисельності осіб офіцерського, сержантського та старшинського складу за військовими званнями та граничні строки перебування таких осіб у Збройних силах; визначає порядок направлення і строки перебування військовослужбовців Збройних сил, зокрема, в міжнародних організаціях; створює суб'єкти у сфері медіа й офіційні друковані видання.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА