Інтерфакс-Україна
23:12 13.12.2023

Польським перевізникам не дозволили знову блокувати ПП "Ягодин-Дорогуськ"

1 хв читати
Польським перевізникам не дозволили знову блокувати ПП "Ягодин-Дорогуськ"

Мер громади Дорогуськ не дозволив проведення нової акції протесту перевізників на під'їзній дорозі до пункту пропуску "Ягодин-Дорогуськ" на кордоні з Україною, повідомляє RMF24 у середу, 13 грудня.

Відкликаючи дозвіл на протест перевізників на під'їзній дорозі до прикордонного переходу з Україною, мер Войцех Сава послався на передбачену законом передумову - загрозу майну значних розмірів, передає RMF24.

Зазначається, що перевізники-протестувальники не згодні з ухваленим рішенням мера Дорогуська відкликати дозвіл на проведення мітингу.

"Водії заявили, що подадуть апеляцію до суду, а також подадуть нові клопотання про протести в декількох місцях", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: В Угорщині, ймовірно, буде двостороння зустріч, з Зеленським перебуватиму на зв'язку

Трамп похвалив піджак президента Зеленського

Трамп: Говоритимемо із Зеленським про мою розмову з Путіним

Зеленський: Трамп добре ознайомлений з ситуацією на фронті в Україні

Україна має пропозицію до США щодо дронів, ракети "Tomahawk" будуть запускатися лише по військовим цілям – Зеленський

Зеленський планує обговорити з Трампом кроки, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів

Зеленський-Трампу: Путін не готовий закінчити війну, але у РФ немає успіхів на полі бою

Зеленський прибув до Білого дому, його зустрів Трамп

На Тернопільщині чоловіки на "Мерседесі" підрізали авто ТЦК та допомогли втекти з нього раніше мобілізованому

У Латвії відкрили справу проти російськомовного громадянина, який напав на україномовну родину в Швейцарії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА