Інтерфакс-Україна
13:43 14.12.2023

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ 13 боєприпасів різних типів

1 хв читати
Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ 13 боєприпасів різних типів

Протягом минулих двох тижнів Міністерство оборони України допустило до експлуатації у Збройних силах дев'ять типів боєприпасів до БПЛА, а також чотири типи боєприпасів для підствольних гранатометів, повідомив заступник міністра оборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк у коментарі "АрміяInform".

"Серед боєприпасів, які були допущені до експлуатації Міністерством оборони України впродовж попередніх двох тижнів, - 9 типів боєприпасів до БПЛА: багатоцільові, комбінованої дії, осколково-фугасні, кумулятивно-осколкової дії. Крім того, допущено ще 4 типи боєприпасів для підствольних гранатометів. Це розробки вітчизняних підприємств, які підтвердили свої тактико-технічні характеристики в умовах застосування, наближених до бойових", - повідомив Гаврилюк.

Заступник міністра також зазначив, що за цей період було кодифіковано 15 зразків військової техніки та озброєння, серед них: роботизований наземний ударний комплекс, 40-мм автоматичний гранатомет, 7 безпілотних авіаційних комплексів різних модифікацій, а також тактичні засоби радіоперешкод баражуючим боєприпасам.

Гаврилюк повідомив, що завершено випробування кількох зразків розвідувального безпілотного авіаційного комплексу (БПАК) типу FPV, 120-мм міномета, протипіхотної ручної гранати, мінного трала українського виробництва.

Крім цього, тривають випробування стрілецької зброї, зокрема нових зразків кулеметів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА