Інтерфакс-Україна
12:16 15.12.2023

Росіяни скинули дві авіабомби на Торецьк, пошкоджено два інфраструктурні об'єкти - ОВА

1 хв читати

Російські окупанти продовжують завдавати ударів по населених пунктах Донецької області. Так, на горлівському напрямку росіяни скинули дві керовані авіабомби на Торецьк, повідомив в. о. начальника Донецької обласної військової адміністрації Ігор Мороз.

"Пошкоджено 10 будинків, сім адмінбудівель та два інфраструктурні об'єкти. У Часовоярській громаді пошкоджено дві багатоповерхівки, два приватні будинки та дві промислові споруди", - написав Мороз у телеграм-каналі.

На донецькому напрямку Курахове зазнало трьох обстрілів: пошкоджено багатоповерхівку, приватний сектор і ринок. У Мар'їнській громаді обстріляні Красногорівка, Новомихайлівка, Костянтинівка та Побєда. Зафіксовано поодинокі обстріли Авдіївки.

На лисичанському напрямку в Званівській громаді обстріляно Верхньокам'янське та Переїзне. У Сіверську в зоні ураження три вулиці. У Лиманській громаді обстріляно Торське і Зарічне.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц: Вступ України в ЄС 1 січня 2027р. неможливий - ЗМІ

Багатоквартирні будинки зможуть онлайн отримати до 300 тис. грн на автономне живлення – Кулеба

Троє загиблих внаслідок ворожої атаки Запорізької області

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА