Інтерфакс-Україна
10:29 16.12.2023

У Маріуполі підірвали автомобіль російського офіцера, окупанта поранено - Андрющенко

1 хв читати
У Маріуполі підірвали автомобіль російського офіцера, окупанта поранено - Андрющенко

Маріупольський Спротив підірвав машину російського військового офіцера одного з кавказьких підрозділів, повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

"Разом з офіцером. По вул. Нестерова в Приморському районі (так зване с. Кіровка). Офіцер знаходиться в лікарні Маріуполя. Сам підрив стався синхронно з Маріупольською Бавовною, що дозволило скрити його від уваги поліцаїв та ФСБ до госпіталізації", - написав Андрющенко в телеграм-каналі.

Він також оприлюднив фото автомобіля після підриву.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Під час атаки Києва пошкоджено вихід зі станції метро "Святошин", є постраждалі — КМВА

Київщина зазнала масованої атаки ворожих БпЛА, є руйнування приватних будинків — ОВА

Унаслідок нічної атаки на Київ зафіксовані пожежі та пошкодження у кількох районах, госпіталізовано двох осіб — Кличко

У Голосіївському районі Києва пошкоджено два авто та бізнес-центр – КМВА

Венс заявив, що США не воює з Іраном, а протистоїть його ядерній програмі

Інформація про влучання у багатоповерхівку в Святошинському районі Києва не підтвердилась — КМВА

До двох збільшилась кількість постраждалих у Соломʼянському районі Києва — Кличко

У Святошинському районі Києва зафіксовано влучання у багатоквартирний будинок, також уламки впали на відкриту територію — КМВА

В Соломʼянському районі Києва влучання уламків у нежитлову будівлю, відомо про одного постраждалого - влада

Сибіга зустрівся з журналістом Єсипенком у Варшаві та привітав його зі звільненням із російського полону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА