Інтерфакс-Україна
12:15 16.12.2023

Росіяни вночі продовжували обстріли Донеччини, пошкоджено житлові будинки - ОВА

1 хв читати

 Ніч на Донеччині пройшла відносно спокійно, інформація про постраждалих не надходила, повідомив в.о. начальника Донецької обласної військової адміністрації Ігор Мороз у Facebook.

На Донецькому напрямку в Мар'їнській громаді обстріляно Красногорівку, Новомихайлівку та Костянтинівку. У Кураховому пошкоджено 3 будинки та численні торговельні павільйони.

На Горлівському напрямку пошкоджено 5 будинків у Часовоярській громаді, обстріляно Роздолівку Соледарської громади.

На Лисичанському напрямку в Серебрянці Сіверської громади обстріляно три вулиці. Зафіксовано 4 обстріли Лиманської громади.

 

ОСТАННЄ

Зеленський відвідав Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут

Поліція запобігла організації чергової незаконної схеми виїзду військовозобов'язаних з країни

Невеликий сніг, вдень з дощем очікується в Україні в середу

ВРП звільнила суддю ОАСК Павла Вовка за тиск на суддів, ВРП та ВККС

У Києві з 21 березня дозволять рух наземного громадського транспорту під час тривог – очільник МВА

Кабмін передав 204 млн грн бюджетних призначень від Секретаріату уряду до Мінкультури у зв'язку з перепідпорядкуванням Держкіно

Шмигаль: за останні 2 роки бюджет на освіту і науку зріс на 35%

Чиновника з Полтавщини засуджено до 10 років тюрми за замовлення вбивства підприємця- ДБР

Невідомі вчинили стрілянину у ТРЦ в Білій Церкві, поліція розшукує нападників

Сибіга провів у Нью-Делі першу в історії зустріч міністрів закордонних справ України та Королівства Бутан

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА