Інтерфакс-Україна
09:47 18.12.2023

У Чорному й Азовському морях чергують три бойові кораблі РФ, носіїв "Калібрів" немає - ВМС ЗСУ

1 хв читати
У Чорному й Азовському морях чергують три бойові кораблі РФ, носіїв "Калібрів" немає - ВМС ЗСУ

Три бойові кораблі російських окупаційних військ чергують у Чорному й Азовському морях, носіїв "Калібрів" серед них немає, повідомляється у телеграм-каналі Військово-морських сил Збройних сил України в понеділок уранці.

Станом на 08:00 у Чорному морі перебувають два ворожі кораблі, в Азовському - один. У Середземному морі перебувають чотири російські бойові кораблі, серед них два носії крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 16 ракет, ідеться в повідомленні.

За даними ВМС, за добу в інтересах РФ окупованою Керченською протокою пройшли в бік Азовського моря 11 суден, із них п’ять ішли з протоки Босфор, а в бік Чорного - 32 судна, із них п’ять продовжили рух у напрямку Босфору.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Комітет нацбезпеки у вівторок підтримав звільнення Малюка з посади очільника СБУ - нардепи

СБУ та ВМС ЗСУ уразили завод із виробництва БпЛА у Таганрозі

ППО України знешкодило 7 ракет та 247 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання на 24 локаціях

Екстрені відключення електроенергії запроваджено у частині Бучанського району на Київщині через ворожу атаку - ОВА

Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий

Повідомлено про підозру підлітку, який скоїв ножовий напад у школі на вчительку та однокласника – поліція

В Україні через небезпеку і коливання напруги затримуються низка приміських потягів

Шмигаль з високою ймовірністю кардинально змінить склад заступників міністра енергетики – джерела

Окупанти атакували критичну інфраструктуру Житомирщини, під ударами опинилися декілька об'єктів - ОВА

Ірпінь повністю знеструмлений через ворожу атаку, в місті працюють над відновленням е/е - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА