Інтерфакс-Україна
16:04 20.12.2023

Через аварію вантажного поїзда в Польщі затримується рух двох українських міжнародних рейсів - "Укрзалізниця"

1 хв читати
Через аварію вантажного поїзда в Польщі затримується рух двох українських міжнародних рейсів - "Укрзалізниця"

Через сходження вантажного поїзда в Польщі рух поїздів на ст. Медика (перемишльський напрямок) призупинено орієнтовно на дві години, повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

"Це означає затримку щонайменше двох українських поїздів: 31 Запоріжжя - Перемишль; 74 Перемишль - Харків. Просимо вибачення у пасажирів і тримаємо зв'язок із польськими колегами щодо якнайшвидшого відновлення руху", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Пасажирів харківського поїзда просять інформувати поїзну бригаду або онлайн-підтримку "Укрзалізниці" про необхідність стикувань з іншими поїздами територією України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лозова Харківської області частково знеструмлена внаслідок масованої атаки на критичну інфраструктуру

Найскладніше з енергетикою в Києві та 5 областях, всі ремонтники 3 місяці отримуватимуть 20 тис. грн доплати – Зеленський

СЕО ДТЕК повідомив про низку переговорів на ВЕФ-2026 для відновлення та розвитку енергосистеми України

Українська делегація в ОАЕ обговорює параметри закінчення війни у визначених рамках – Зеленський

Зеленський: Ніхто не має права плюнути в наше обличчя, ми одразу будемо відповідати

Другий національний Форум талановитої молоді відбувся в Києві

Новим нардепом від "Слуги народу" має стати Сергій Карабута - ЦВК

Федоров обговорив з тимчасово повіреною у справах США Девіс застосування систем Patriot та Himars

Постійний заступник держсекретаря МЗС Великої Британії Роббінс ознайомився з роботою УЧХ

Лісовий – до молоді: Технології допомагають нам вбивати 50 тис. ворогів на місяць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА