Інтерфакс-Україна
11:12 21.12.2023

Переможцями другого конкурсного відбору Єврофонду солідарності з українським кіно стали 18 проєктів на суму 761 тис. євро

1 хв читати
Переможцями другого конкурсного відбору Єврофонду солідарності з українським кіно стали 18 проєктів на суму 761 тис. євро

Переможцями другого конкурсного відбору Європейського фонду солідарності з українським кіно (ESFUF) стали 18 проєктів на суму 761 тис. євро, повідомляє Державне агентство з питань кіно.

"Серед 86 заявок було обрано 18 проєктів-переможців другого конкурсного відбору Європейського фонду солідарності з українським кіно (ESFUF) із загальним бюджетом 761020 євро", - йдеться в повідомленні пресслужби Держкіно.

Зазначається, що за результатами першого конкурсного відбору експертне журі обрало 11 проєктів, загальна сума підтримки становила 523 тис. євро.

Європейський фонд солідарності з українським кіно - це ініціатива, започаткована в лютому 2023 року під час Берлінського міжнародного кінофестивалю. EFAD та члени асоціації об'єднали зусилля та започаткували цілеспрямовану програму підтримки українських кінематографістів. ESFUF об'єднав 19 партнерів із 16 різних країн, асоціацію EFAD, 15 членів EFAD і міністерства культури.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА