Інтерфакс-Україна
19:49 21.12.2023

Зеленський висловив співчуття сім'ям загиблих під час стрілянини в Празі

1 хв читати
Зеленський висловив співчуття сім'ям загиблих під час стрілянини в Празі

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття сім'ям загиблих під час стрілянини в будівлі Карлового університету в центрі Праги, а також побажав одужання постраждалим.

"Я глибоко шокований новинами про трагічні події у Празі, внаслідок яких загинули та постраждали мирні люди. Висловлюю щирі співчуття сім’ям загиблих і бажаю швидкого одужання пораненим", - написав Зеленський у соцмережі Х (Twitter) у четвер.

Повідомляється, що понад 15 осіб загинули під час стрілянини в університеті в центрі столиці Чехії, ще 24 осіб дістали поранень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Харківська міськрада продовжила податкові пільги для фізичних, юридичних осіб та підприємців

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА