Інтерфакс-Україна
05:20 23.12.2023

Продажі "розумних" телевізорів знизяться на 5,5% у 2023 р., потім почнеться відновлення - IDC

1 хв читати
Продажі "розумних" телевізорів знизяться на 5,5% у 2023 р., потім почнеться відновлення - IDC

Світові продажі Smart TV (телевізорів із під'єднанням до інтернету) у 2023 році скоротяться на 5,5%, прогнозує дослідницька компанія IDC.

У 2024 році продажі будуть плюс-мінус на рівні цього року, а потім почнуть поступово зростати, вважають експерти. Середньорічні темпи зростання до 2027 року становитимуть 3,3%.

"З урахуванням високої інфляції та довгих циклів використання телевізорів, основне зростання в категорії Smart TV припаде на ринки, що розвиваються, - зазначив менеджер з досліджень IDC Mobility and Consumer Device Trackers Джітеш Убрані. - Тим часом на зрілих ринках телевізори швидко перетворюються з пристроїв зі споживання контенту на точки доступу в екосистеми".

Smart TV на операційній системі Android залишаться лідером ринку в поточному році з часткою ринку в 38,1%. Другою за популярністю ОС стане Tizen (21,3%), третьою - Roku (12,5%), четвертою - Fire (3,4%).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

СБУ офіційно підтвердила удари по російських бомбардувальниках на аеродромах у Сибіру

Уже з'явився текст мирних пропозицій від України для угоди з РФ

Зеленський затвердив делегацію для участі у другому переговорному процесі з РФ у Туреччині

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровщину в неділю, є пошкодження інфраструктури - Лисак

У Корабельному районі окупанти скинули вибухівку з БпЛА на чоловіка - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА