Інтерфакс-Україна
19:01 23.12.2023

Росіяни чотири рази обстріляли Нікопольщину, є постраждалі - Лисак

1 хв читати
Росіяни чотири рази обстріляли Нікопольщину, є постраждалі - Лисак

Російські окупаційні війська протягом дня чотири рази обстріляли з артилерії, а також атакували дев'ятьма безпілотниками Нікопольський район, одну людину поранено, зафіксовано численні руйнування, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Лисак.

"Протягом дня ворог чотири рази обстріляв Нікопольщину з артилерії. А ще спрямував 9 дронів-камікадзе. Дісталося районному центру, Марганецькій та Покровській сільським громадам. Постраждав 49-річний чоловік. Із мінно-вибуховою травмою та осколковим пораненням його доправили в лікарню", - написав він у телеграм-каналі в суботу ввечері.

Як уточнив Лисак, унаслідок обстрілу "пошкоджено два підприємства, адміністративну будівлю. Понівечено 9 приватних будинків, п'ятиповерхівку, два гаражі, парник, кілька господарських будівель, авто. Побило й інфраструктуру - лінію електропередачі і газопровід".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти скасувало конкурс на ректора Харківського авіаційного інституту через відсутність кандидатів

НАБУ та САП завершили слідство у справі про легалізацію нардепом понад 9 млн грн

У Києві відсвяткували 82-гу річницю незалежності Лівану

"Євросолідарність" продовжила блокування трибуни Ради. У засіданні оголошена перерва

Російські спецслужби поширюють фейк про нібито плани Франції залучити ПВК до "прямої участі" у війні проти РФ – ЦПД

Зеленський доручив делегації продовжити максимально конструктивну роботу з Трампом і європейськими партнерами

Ворог окупував Козацьке на Донеччині, просунувся у Покровську та Мирнограді - DeepState

Мінкультури запускає Реєстр заявок та отримувачів держпідтримки у сфері культури

Понад 670 тис. музейних та бібліотечних предметів евакуйовано з прифронтових регіонів з 2022р. - Мінкультури

В Україні в наступні дві доби очікуються невеликі дощі, на заході без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА