Інтерфакс-Україна
17:28 24.12.2023

Шмигаль: Нехай Різдво сповнить нас силою і натхненням на добрі і відважні вчинки заради ближніх та всієї України

1 хв читати
Шмигаль: Нехай Різдво сповнить нас силою і натхненням на добрі і відважні вчинки заради ближніх та всієї України

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль привітав співвітчизників із різдвяними святами та відзначив єдність українського народу.

"Завдяки нашим воїнам українці зустрічають різдвяні свята в Україні. У вільній, незалежній, незламній Україні. І хай де ми цього вечора — на передовій або в тилу, вдома або тимчасово ні, з друзями або з побратимами, за родинним столом чи на нічній зміні — ми разом", - написав Шмигаль у телеграмі.

Він висловив побажання, щоб "кожен відчув добро і тепло незламної єдності українського народу. Нехай Різдво Христове сповнить усіх нас силою і натхненням на добрі й відважні вчинки заради ближніх та всієї України", - побажав глава уряду.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє загиблих, троє постраждалих через удар ворожого БпЛА по цивільному автомобілю у Харківській області

Держетнополітики починає дослідження афілійованості монастиря "Голосіївська пустинь" УПЦ (МП) з РПЦ

Уряд спростив процедуру продажу санкційного майна росіян – Свириденко

ДБР: на Кіровоградщині посадовець штабу безпідставно нараховував зарплати й премії військовим, які пішли у СЗЧ

В Україні на вихідних збережеться мороз, сніжитиме

Розпочалися тристоронні переговори в Абу-Дабі - джерело

Зеленський включив у переговорну делегацію з США Арахамію – указ

Гральна індустрія в Україні збільшила сплату податків 2025р лише на 1,6% через зростання нелегального сегменту - АУОГБ

Переговори між Україною, РФ та США розпочалися в Абу-Дабі – ЗМІ

Франція проведе розмову з країнами G7 та країнами Скандинавії щодо термінової енергетичної підтримки України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА