Інтерфакс-Україна
11:23 26.12.2023

Мінкультури у 2023 році внесло двох росіян до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці

1 хв читати
Мінкультури у 2023 році внесло двох росіян до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці

Міністерство культури та інформаційної політики України у 2023 році внесло двох росіян до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Згідно з відповіддю Міністерства культури на запит агентства "Інтерфакс-Україна", 2023 року до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, було внесено: російського актора Олексія Кравченка та російського співака Ярослава Дронова (творчий псевдонім Shaman).

У відомстві також зазначили, що у 2023 році жодну особу з цього переліку не було виключено.

Отже, наразі в цьому переліку перебуває 213 осіб.

Як повідомлялося, у 2022 році до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, було внесено чотирьох росіян: Володимира Соловйова, Дмитра Кисельова, Анну Семенович і Дмитра Пучкова. Водночас цього року з цього переліку було виключено російського гумориста Максима Галкіна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА