Інтерфакс-Україна
14:51 26.12.2023

Від початку повномасштабної війни пошкоджено або зруйновано 500 культових споруд - Єленський

1 хв читати
Від початку повномасштабної війни пошкоджено або зруйновано 500 культових споруд - Єленський

Голова Державної служби з етнополітики та свободи совісті Віктор Єленський заявляє, що з початку повномасштабної війни пошкоджено або зруйновано 500 культових споруд.

"Ми знаємо, що знищено повністю 100 храмів, а 500 або зруйновано, або на половину зруйновано, або пошкоджено", - сказав Єленський в ефірі національного телемарафону у вівторок.

Також за словами глави Держетнополітики, понад 30 священиків були закатовані або вбиті окупантами під час окупації територій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА