Інтерфакс-Україна
15:16 27.12.2023

Коштів на поповнення бібліотечних фондів у 2024 році не передбачено - УІК

1 хв читати
Коштів на поповнення бібліотечних фондів у 2024 році не передбачено - УІК

Директорка Українського інституту книги (УІК) Олександра Коваль заявляє, що коштів на поповнення бібліотечних фондів у 2024 році не передбачено.

"На поповнення бібліотечних фондів нам кошти востаннє виділяли у 2021 році. Нині немає, і у 2024 році теж не буде. Ми з усіх сил стараємося, але Мінфін невблаганний", - написала Коваль у коментарі до публікації УІК у фейсбуці.

Як повідомлялося, результати дослідження агентства Info Sapiens на замовлення Українського інституту книги (УІК) свідчать, що лише 12% українців користувалися бібліотеками за останні 12 місяців. Зокрема на запитання, коли респонденти востаннє брали в бібліотеці книжки для читання, 69,6% відповіли, що не користуються бібліотекою або не пам'ятають, 18,4% - понад 12 місяців тому, 6,5% - упродовж 2-12 місяців, 3,3% - упродовж 2-4 тижнів, 2,2% - упродовж останнього тижня.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив із Каллас ситуацію на фронті та оборонні потреби

У Москві на військовому параді присутні очільники держав і військові з 13 країн, у місті відключено мобільний інтернет - ЗМІ

Індія призупинила рейси цивільної авіації у 24 аеропорти на півночі країни

За тиждень до фіналу "Євробачення-2025" Україна має 50% шанс потрапити в десятку

Споживання е/е суттєво зросло, на Одещині негода знеструмила 24 населені пункти

Кондратюк: Наша лінія переговорів до миру - членство в НАТО

Шмигаль разом із головами МЗС країн ЄС та єврокомісарами вшанував у Львові пам’ять полеглих за Україну у війні з РФ

"Метінвест" долучився до створення в Запоріжжі ветеранського хабу разом із Мінветеранів та владою міста

Новий голова МЗС Німеччини прибув в Україну з колегами з інших країн ЄС для святкування Дня Європи

РФ не дотримується паузи в бойових діях: більше 200 обстрілів на добу - очільник Запорізької ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА