Інтерфакс-Україна
20:12 27.12.2023

Зеленський провів наради з главами МВС, Мінфіну, Міноборони та Нацбанку

1 хв читати
Зеленський провів наради з главами МВС, Мінфіну, Міноборони та Нацбанку

Президент України Володимир Зеленський провів у середу наради з главами Міністерства внутрішніх справ, Міністерства фінансів, Міністерства оборони та головою Національного банку.

"Провів сьогодні й низку зустрічей із міністрами. Голова Національного банку України та міністр фінансів - питання проходження наступного року. Нарада з міністром оборони. Також нарада з міністром внутрішніх справ", - повідомив Зеленський у відеозверненні.

Зокрема, президент заслухав доповідь глави МВС щодо вчорашнього російського удару по Херсону.

За словами Зеленського, наразі всі служби працюють над відновленням енергозабезпечення міста.

"Критична інфраструктура заведена на генератори. Поступово відновлюємо нормальну роботу. Постачання газу Херсону відновлено. Міністр внутрішніх справ доповів також про роботу всієї системи МВС. Реагування на надзвичайні ситуації, розмінування території, забезпечення зброєю і технікою наших підрозділів Нацгвардії та Нацполіції, які воюють на передовій", - зазначив він.

Глава держави також висловив співчуття рідним і близьким загиблого від російського удару в Херсоні співробітника поліції - лейтенанта Ігоря Місюні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Команда Трампа поїде до Лондона, щоб закрити питання перемир'я в Україні

Речник ОСУВ "Хортиця" про "Великоднє перемир'я": проводимо оборонну операцію, реагуємо на атаки РФ

Більшість військових на різних напрямках не відчувають "перемир'я" – DeepState

На Курській та Білгородській областях великодні заяви Путіна не розповсюдились, на частині напрямків продовжує звучати російська артилерія – Зеленський

За роки війни знищено 640 церков та вбито й закатовано 67 українських священників - Зеленський

Бої на фронті досі тривають, Росія порушує свої ж обіцянки, заявляють у ЦПД

Поліцейські Київщини посилено патрулюватимуть в столичному регіоні на великодні свята

Росіяни здійснили авіаудар по Костянтинівці з ФАБ, є жертви та постраждалі - МВА

У с. Приморське Запорізької області через атаку дрону постраждав чоловік – Федоров

Єрмак: Нам потрібна безумовна тиша, важливо продовжити припинення вогню і після 20 квітня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА