Інтерфакс-Україна
22:46 28.12.2023

Уряд Болгарії продовжив гуманітарну допомогу українським біженцям до квітня 2024 року

1 хв читати
Уряд Болгарії продовжив гуманітарну допомогу українським біженцям до квітня 2024 року

 Кабінет міністрів Болгарії 28 грудня ухвалив рішення про продовження програми гуманітарної допомоги особам, переміщеним з України через агресію Росії, до 30 квітня 2024 року, повідомляє The Sofia Globe.

Зазначається, що програма гуманітарної допомоги передбачає державні виплати місцям розміщення біженців з України, які отримали тимчасовий захист у Болгарії відповідно до директиви Європейської комісії.

Програма діє з лютого 2022 року, неодноразово змінювалася і продовжувалася. Згідно з останнім рішенням уряду, термін її дії закінчувався 31 грудня 2023 року.

За даними офіційного урядового порталу, для отримання тимчасового захисту в Болгарії зареєструвалася 171 571 особа. Зараз у країні залишаються 52 125 українців із тимчасовим захистом.

Загалом у рамках державної програми розміщено 6 919 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У київському метро 1 та 2 січня збільшать інтервали між рухом поїздів

Зеленський вручив 20 сертифікатів на отримання квартир Героям України та рідним загиблих воїнів

СБУ затримала киянина, який "засвітив" роботу ППО під час обстрілів столиці

Закарпаття отримає інноваційний простір Karpaty зі школою на 890 учнів за ініціативи "Френдлі Віндтехнолоджі"

У Києві відновлено рух тролейбусів на 11 маршрутах

У Києві застосовані екстрені відключення світла - "Укренерго"

Програмою "УЗ 3000" скористалося вже близько 50 тис. українців - віцепремʼєр

Забруднення соняшниковою олією може зберігатися на дні Чорного моря понад 6 років – Greenpeace Україна

Одна людина загинула, ще четверо поранені на Донеччині за минулу добу – ОВА

Свириденко доручила Мінкультури, Мінцифри і Мін'юсту опрацювати питання заборони російськомовних версій сайтів в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА