Інтерфакс-Україна
11:21 29.12.2023

В Одесі троє загиблих від російського ракетного удару - обладміністрація

1 хв читати
В Одесі троє загиблих від російського ракетного удару - обладміністрація

Троє людей загинули внаслідок ракетного удару, завданого російськими окупантами по житлових будинках в Одесі, повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

"Унаслідок атаки по Одесі також влучання у триповерховий будинок. Рятувальники щойно витягли з-під завалів тіло людини. Кількість жертв унаслідок російської ракетної атаки зросла до трьох. Пошукові операції тривають", - написав Кіпер у телеграмі.

За його словами, співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій врятували з пошкодженого ударом 17-поверхового житлового будинку 23 осіб.

"Також у місті внаслідок обстрілу пошкоджено ліцей. На щастя, дітей у навчальному закладі не було, у них канікули, а всі працівники під час тривоги перебували в укритті, тому обійшлося без поранених", - повідомив Кіпер.

Раніше він повідомив про двох загиблих і 15 постраждалих унаслідок ракетного удару. "Ворог влучив у житлові будинки мирних жителів. Унаслідок атаки двоє одеситів загинули. 15 осіб дістали поранення, серед них двоє дітей - 6 і 8 років. Усі постраждалі наразі отримують допомогу в медичних закладах міста. Двоє поранених у важкому стані", - написав Кіпер.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп задоволений розмовою з Путіним та сподівається на швидку роботу над повним припиненням вогню

Макрон після розмови між Трампом і Путіним наголосив на необхідності міцного припинення вогню та переговорів лише за участі України

МЗС України рішуче засуджує замах на президента Сомалі

Шольц: Згода Путіна призупинити атаки на енергетичну інфраструктуру України "може стати важливим першим кроком" на шляху до миру

Шольц після переговорів з Макроном: Ми обидва погоджуємося, що Україна може покластися на нас

Італія та Іспанія не готові підтримати план ЄС щодо збільшення військової допомоги Україні

ЄС, держави-члени та партнери запускають III фазу "U-LEAD з Європою": 62 млн євро спрямують на посилення місцевого самоврядування та розвиток

В Кремлі стверджують, що Путін після розмови з Трампом дав команду призупинити удари по енергоінфраструктурі і провести обмін полоненими

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА