Інтерфакс-Україна
15:56 29.12.2023

Кількість загиблих унаслідок ракетного удару в Запоріжжі зросла до семи - обладміністрація

1 хв читати

Семеро людей загинули в Запоріжжі внаслідок російського ракетного удару вранці в п'ятницю, 29 грудня, повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко.

"Станом на 15:15 отримано інформацію про збільшення кількості загиблих до семи осіб. Наразі відомо про 13 травмованих людей. Роботи на місцях влучання ворожих ракет тривають", - написав Малашко в телеграмі.

Раніше повідомляли про шістьох загиблих.

 

ОСТАННЄ

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав

Кубраков: Сфокусований на досягненні відчутних результатів в контексті енергетичної кризи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА