Інтерфакс-Україна
23:24 02.01.2024

Єрмак і Салліван погодили важливість посилення ППО для України на тлі терористичних атак РФ

1 хв читати
Єрмак і Салліван погодили важливість посилення ППО для України на тлі терористичних атак РФ

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак у першій у 2024 р. телефонній розмові з радником із нацбезпеки США Джейком Салліваном узгодив важливість посилення ППО для України на тлі терористичних атак РФ, повідомила прес-служба глави держави.

"Співрозмовники погодилися з важливістю посилення української протиповітряної оборони. Було наголошено на важливості збереження необхідного рівня підтримки ППО України з боку США", - сказано в повідомленні.

Єрмак поінформував Саллівана про наслідки масованих обстрілів території України, що відбулися в ніч на вівторок, з боку Росії з використанням різних видів ракетного озброєння і дронів-камікадзе типу "Шахед". Зокрема, він розповів про результати роботи сил ППО, які збили переважну більшість ворожих повітряних цілей, зокрема й аеробалістичні ракети "Кинджал".

Керівник ОП подякував команді президента США за зусилля, спрямовані на якнайшвидше ухвалення Конгресом США необхідного Україні пакета допомоги.

Сторони також скоординували кроки з реалізації планів українсько-американського співробітництва на 2024 рік за всіма напрямами, зокрема у сфері нацбезпеки. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада прийняла закон про заходи безпеки в школах

Уряд Австралії знизив стелю цін на російську нафту, запровадив санкції проти 95 суден "тіньового флоту" - Єрмак

У Терапевтичному саду на ВДНГ в Києві висадять понад 12 тис. рослин - Мінветеранів

Сили спеціальних операцій втретє уразили Волгоградський НПЗ

Видавництво "Човен" через погрози скасувало презентацію книжки "Голоси BLM"

УЦОЯО готовий до його запровадження НМТ у дводенному форматі, освітній омбудсмен виступає за одноденну модель

Верховна Рада підтримала запит до президента про присвоєння звання Героя України Парубію

Президент підписав закон про військового омбудсмана

Зеленський підписав закон про ратифікацію Угоди про сторічне партнерство між Україною та Великою Британією

Міністерства України та Польщі підпишуть угоду про співпрацю та про набуття навичок керування дронами - Косіняк-Камиш

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА