Інтерфакс-Україна
16:45 03.01.2024

Від ракетного удару по Києву 29 грудня загинули 30 осіб, рятувальні роботи завершено - МВС

1 хв читати
Від ракетного удару по Києву 29 грудня загинули 30 осіб, рятувальні роботи завершено - МВС

Аварійно-рятувальні роботи в Шевченківському районі Києва після ракетного удару ворога 29 грудня 2023 року завершено, внаслідок атаки загинули 30 осіб, повідомляють у Міністерстві внутрішніх справ України.

"Роботи тривали з 29 грудня після масованої ворожої атаки. За час робіт переміщено та вивезено 4 тис. 70 куб.м зруйнованих будівельних конструкцій. У Києві загинуло 30 людей, з них одна людина померла в лікарні", - повідомляють у телеграм-каналі відомства в середу.

За інформацією МВС, унаслідок атаки 29 грудня в Україні було уражено 18 населених пунктів у десяти областях, постраждали 170 осіб, загинули - 53, врятовано - 22.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Михайло Федоров задекларував 1,3 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,2 млн грн

Україна ініціює термінове засідання Радбезу ООН через російський удар "Орєшніком"

Удар по Львову був завданий "Орєшніком" – мер

Окупанти просунулися біля Гуляйполя та Приморського, загалом на 5,94 кв. км — DeepState

Газопостачання для 376 абонентів у Рудному на Львівщині тимчасово припинено через спрацювання системи безпеки

В ніч на 9 січня збито/подавлено 244 із 278 цілей противника, є влучання ракет та 16 ударних БпЛА на 19 локаціях, ворог завдав удару балістикою середньої дальності

Володимир Когут повідомив про відхід з посади т.в.о. начальника Полтавської ОВА

Сибіга після нічної атаки на Україну: Ми закликаємо наших партнерів вжити негайних заходів, щоб посилити тиск на Москву

Наступного тижня в Раді заплановано розгляд кадрових звільнень та призначень – Железняк

Росіяни атакували 24 населені пункти Запорізької області, зафіксовано поранення 55-річної жінки – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА