Інтерфакс-Україна
12:58 04.01.2024

Іран уточнив кількість жертв вибухів у Кермані - загинули 84 людини

1 хв читати

Іранська влада переглянула дані про жертв теракту в місті Керман: за уточненою інформацією, загинули 84 людини, повідомляє в четвер агентство ЕФЕ.

Такі дані озвучив глава МВС Ірану Ахмад Вахіді. Також він повідомив, що 284 людини дістали поранення, 220 із них госпіталізовано. Частина пацієнтів - у критичному стані.

Спочатку влада повідомляла про 103 загиблих і 211 постраждалих.

Міністр не став уточнювати, з якої причини влада переглянула ці цифри.

Кілька вибухів прогриміли в середу в іранському місті Керман у день пам'яті колишнього командувача спецпідрозділу "Аль-Кудс" Корпусу вартових Ісламської революції генерала Касема Сулеймані, який загинув у Багдаді 3 січня 2020 року після авіаудару ВПС США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА