Інтерфакс-Україна
14:32 04.01.2024

Київ розцінює як провокацію виставку в Модені про "розквіт" Маріуполя під російською окупацією

1 хв читати
Київ розцінює як провокацію виставку в Модені про "розквіт" Маріуполя під російською окупацією

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко назвав провокацією виставку в Модені (Італія) про "розквіт" Маріуполя під російською окупацією.

"Виставка в Модені про "розквіт" Маріуполя під російською окупацією - провокація. МЗС України вже доручило українському посольству в Римі підготувати офіційне звернення", - сказав Ніколенко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

У МЗС наголосили, що на офіційному рівні Італія рішуче підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

"І ми очікуємо, що на цей пропагандистський захід буде відповідна реакція", - зазначив речник.

Раніше з'явилася інформація про те, що в італійському місті Модена планують провести захід про те, як Маріуполь нібито переживає "швидкий процес відновлення" після того, як його окупувала РФ. Відповідний анонс у фейсбуці оприлюднили організатори (https://www.facebook.com/events/1057231218927901/?ti=ls).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Минулої доби Харківщина зазнала атак у чотирьох населених пунктах, один загиблий, двоє поранених — ОВА

Трамп заявив про початок надання "золотих карток" для іноземців, які бажають жити у США

Поліція розслідує влучання дрона у житловий будинок на Львівщині

США передавали Європі пропозиції щодо повернення російської економіки у світову систему - ЗМІ

Кабмін призначив Петрука заступником міністра економіки і Пивоварова - держсекретарем Мінекономіки

Одещина зазнала чергової ворожої атаки БПЛА, є пошкодження об’єкту енергетики та житла

Один загиблий та восьмеро поранених під час атак на Херсонщину, пошкоджено житло та інфраструктуру

ОВА: Двоє поранених під час атак на 17 населених пунктів Запорізької області, є пошкодження житла та інфраструктури

Росіяни атакували енергетичні обʼєкти у Кременчуцькому районі, виникли пожежі - ОВА

Відповідь України на останній проєкт мирного плану порушує питання Запорізької АЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА