Інтерфакс-Україна
03:20 05.01.2024

Блінкен вирушив із візитом на Близький Схід

1 хв читати
Блінкен вирушив із візитом на Близький Схід

У четвер головний дипломат США Ентоні Блінкен повернеться на Близький Схід, продовжуючи інтенсивну дипломатію адміністрації Байдена у зв'язку з тримісячним конфліктом Ізраїлю з ХАМАС на тлі побоювань щодо ширшого регіонального конфлікту, повідомляє Reuters.

Тижнева поїздка держсекретаря США - його четверта поїздка в регіон після того, як 7 жовтня ХАМАС здійснив смертоносні напади на південь Ізраїлю, охоплюватиме відвідування Ізраїлю та Західного берега, а також Йорданії, Катару, Об'єднаних Арабських Еміратів, Саудівської Аравії та Єгипту. Він також зробить зупинки в Туреччині та Греції.

Блінкен повторить свої заклики доставити більше гуманітарної допомоги в Газу і спробує домогтися прогресу у вирішенні делікатної проблеми управління сектором Газа після війни, повідомив журналістам представник Державного департаменту Метью Міллер.

Блінкен вирушає в поїздку, коли в центрі уваги перебувають побоювання з приводу ескалації в регіоні.

"Ні в чиїх інтересах, ні в інтересах Ізраїлю, ні в інтересах регіону, ні в інтересах світу, щоб цей конфлікт поширився за межі Гази", - сказав Міллер, додавши, що Блінкен обговорить незазначені кроки, які сторони можуть зробити, щоб уникнути ескалації.

ОСТАННЄ

Автомобілі Toyota отримали чотири дитячих будинки сімейного типу Київщини

Російська музика має бути максимально обмежена на наших інформаційних просторах - мовний омбудсмен

Кабмін приєднав Подільський держуніверситет до Кам’янець-Подільського університету ім. Огієнка

Україна і Литва домовилися спільно виготовляти оборонну продукцію

Мовний омбудсмен: Ще жоден воїн не сказав, що боронить "право говорити російською"

Про переговори щодо миру можна говорити після гарантій безпеки - європарламентар

Мовний омбудсмен: Сьогодні я не бачу потреби в підвищенні мовних штрафів

Стубб: Вимоги Путіна до України є типовою російською переговорною тактикою і виконати їх практично неможливо

Майже 1 млн українців отримали разову грошову виплату до Дня незалежності на 1,1 млрд грн

Мовний омбудсмен Івановська: Якщо погодимось на білінгвізм - це буде початок кінця нашої боротьби за гідність

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА