Інтерфакс-Україна
10:40 05.01.2024

Радбез ООН 10 січня обговорить використання РФ для обстрілу України північнокорейських ракет

1 хв читати
Радбез ООН 10 січня обговорить використання РФ для обстрілу України північнокорейських ракет

Питання постачання Корейською Народно-Демократичною Республікою балістичних ракет Російській Федерації та їх використання проти України стане предметом дискусії в Раді безпеки Організації Об'єднаних націй (ООН) у середу, 10 січня, повідомив у п'ятницю постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

За його словами, засідання, на якому обговорюватимуть це питання, скликають партнери-члени Радбезу ООН у координації з Україною.

"США інформують, що мають нову інформацію про зброю, яку Росія отримує від третіх країн на підтримку своєї мети знищити Україну та підкорити її народ. За інформацією США, нещодавно Корейська Народно-Демократична Республіка (КНДР) передала Росії пускові установки балістичних ракет і кілька десятків балістичних ракет. 30 грудня 2023 року російські війська запустили щонайменше одну з цих балістичних ракет КНДР по Україні. 2 січня російські війська запустили кілька балістичних ракет КНДР по Україні, в тому числі в рамках нічної атаки", - написав Кислиця в соцмережі Х.

Постпред України при ООН зазначив: США вважають, що Росія використовує додаткові ракети з КНДР, "щоб знищити більше цивільної інфраструктури України та вбити українських мирних жителів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США постачатиме в Україну комплекси ПВО Patriot – Трамп

Пісторіус заявив, що його країна не постачатиме Україні ракети великої дальності Taurus – ЗМІ

Ворожі БпЛА атакували промислове підприємство в Чугуєві - мер

Зеленський на нараді з прем'єром обговорив майбутню конфігурацію виконавчої влади

МАГАТЕ зафіксувала інтенсивну стрілянину на території ЗАЕС в ніч на неділю

Російський дрон атакував медиків під час евакуації пораненого у Сумській області – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Сенатор Грем закликав стежити за новинами про продаж зброї і арештовані російські активи - ЗМІ

Сенатор Грем закликав стежити за новинами стосовно продажу зброї і арештованих російських активів

Уряд представить у понеділок нові рішення шодо виплат матерям і забезпечення школярів – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА