Інтерфакс-Україна
15:37 07.01.2024

Японія внесе близько $37 млн у трастовий фонд НАТО на системи виявлення БПЛА в Україні - глава МЗС

1 хв читати
Японія внесе близько $37 млн у трастовий фонд НАТО на системи виявлення БПЛА в Україні - глава МЗС

Японія нещодавно вирішила внести близько $37 млн у трастовий фонд НАТО, щоб забезпечити системи виявлення безпілотних літальних апаратів в Україні, повідомила міністр закордонних справ Японії Йоко Камікава.

"Японія активно просуває підтримку України. У рамках нашої підтримки Японія нещодавно вирішила внести близько $37 мільйонів у трастовий фонд НАТО, щоб забезпечити системи виявлення безпілотних літальних апаратів", - сказала міністр на спільній пресконференції з главою МЗС України Дмитром Кулебою в Києві.

Крім того, вона повідомила, що Японія передала п'ять мобільних газотурбінних генераторів та сім трансформаторів, щоб допомогти українцям пережити зиму.

"Сьогодні я візьму участь у церемонії передачі цього обладнання", - сказала Йоко Камікава.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник Київської МВА закликав Кличка збільшити фінансування оборони столиці

Зеленський заслухав доповідь командувача СБС Бровді

Сибіга: Єдина політична перешкода для вступу України в ЄС - позиція Угорщини

США послаблюють деякі санкції проти Білорусі, зокрема щодо літаків Лукашенка

Зеленський заслухав доповідь командира ДШВ щодо ситуації в районі Покровська

Підозрюваний до причетності в підриві "Північного потоку" українець Кузнецов оголосив голодування в італійській в’язниці

Шатдаун в США сягнув історичного рекорду з тривалості – посол

Зеленський: Штурмові дії росіян в Покровську – це тиск ворога психологічно на Україну і всіх союзників

Орбан після виступу Зеленського в Брюсселі: Підтримка, яку Україна отримує від ЄС, включає угорські гроші

Жоден з підрозділів Сил оборони України не перебуває в оточенні у Покровсько-Мирноградській агломерації - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА