01:06 09.01.2024

Єрмак: природоохоронний договір має стати керівним у боротьбі з негативним впливом війни РФ на природу

2 хв читати
Єрмак: природоохоронний договір має стати керівним у боротьбі з негативним впливом війни РФ на природу

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак вважає, що створений природоохоронний договір має стати керівним у боротьбі з негативним впливом війни РФ на природу для України та світу, повідомляє прес-служба українського президента.

"Цей документ має стати керівним у боротьбі з негативним впливом війни на природу. Не тільки для України, а й миру", – підкреслив він.

За словами Єрмака, "попереду найскладніше завдання – імплементація договору як усередині України, так і за кордоном. І тут ми будемо дуже вдячні за вашу експертизу та відданість справі. Радію зустрітися з вами в Києві і разом визначитися за подальшими формами співробітництва".

Він подякував представникам Міжнародної робочої групи за створення Договору для України. Зокрема, зазначив лідерство екс-віце-прем'єр-міністра, колишнього міністра закордонних справ Швеції Маргот Вальстрем щодо його розробки.

Вона, у свою чергу, нагадала, що положення Договору є частиною "Формули миру" президента Володимира Зеленського.

"Насамперед ця угода описує існуючий стан речей: різноманітність та багатство природи України, а також збитки, завдані війною", – зазначила вона.

Також, за її словами, Договір міститиме уніфікований підхід до оцінки впливу російської війни в Україні на навколишнє середовище, визначатиме підходи до компенсації за завдані збитки, а також пропозиції щодо "зеленого" відновлення навколишнього середовища.

"Сформовано 46 рекомендацій як для України, так і для міжнародної спільноти. Багато хто пов'язаний з посиленням спроможності, організацією та управлінням різними процесами. Деякі стосуються стратегії та пріоритетів. Інші адресовані організаціям, партнерам та урядам і стосуються політичних рішень та технічної допомоги в цілому", - розповіла західна чиновниця.

Вона також наголосила на важливості співпраці з міністром захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України у фіксації екологічних злочинів РФ.

Також Вальстрем подякувала українським та міжнародним експертам, а також представникам влади України, які брали участь у роботі над документом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Палата представників США проголосувала за допомогу Ізраїлю, Тайваню та іншим індо-тихоокеанським союзникам

Байден: Ухвалення Палатою представників законопроєктів про іноземну допомогу надсилає "чіткий сигнал" про американське лідерство

Столтенберг: Я вітаю ухвалення законопроєкту в Палаті представників

Із майже $61 млрд загального обсягу допомоги США $49,9 млрд передбачено на оборонні витрати - Шмигаль

Кулеба привітав схвалення в Палаті представників США допомоги Україні: Поганий день для Путіна

Зеленський: Ми використовуємо американську підтримку, щоб наблизити справедливе завершення війни

Потоки на виїзд і в'їзд в Україну залишаються рівними - Держприкордонслужба

Зеленський дякує Палаті представників США за ухвалене рішення про допомогу Україні

Палата представників США проголосувала за надання допомоги Україні

Олена Зеленська під час Венеціанської бієнале звернула увагу на значення мистецтва для збереження цінностей людяності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА