Інтерфакс-Україна
05:49 13.01.2024

США завдали нових ударів по базах хуситів у Ємені

1 хв читати
США завдали нових ударів по базах хуситів у Ємені

США завдали нових ударів по хуситах у Ємені, попередньо, по радіолокаційній структурі бойовиків, повідомляє CNN з посиланням на високопоставленого американського чиновника.

Зазначається, що додаткові удари, завдані в п'ятницю, 12 січня, були набагато меншими за масштабами, ніж попередні. За словами чиновника, військові США "націлилися на радар, який використовують хусити".

За даними CNN, ВМС США використовували для нанесення ударів високоточні ракети "Томагавк".

Раніше в п'ятницю хусити випустили щонайменше одну протикорабельну балістичну ракету по комерційному судну.

США пригрозили можливістю додаткових військових дій, якщо хусити продовжать завдавати безпілотних і ракетних ударів по комерційних суднах у Червоному морі.

Як повідомлялося 12 січня, США та їхні союзники в ніч на п'ятницю завдали понад 60 ударів по 16 цілях хуситів у Ємені, інформувало командування американських ВПС.

"По командних вузлах і вузлах управління, складах боєприпасів, виробничих об'єктах і пунктах запусків ракет, системах ППО (хуситів) випущено понад сотню високоточних снарядів. Нанесено понад 60 ударів, яких зазнали цілі в 16 місцях", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ повідомила про підозру ще чотирьом псевдоблогерам, які "зливали" у соцмережі позиції ЗСУ

Зеленський: у Києві 1,4 тис. будинків без опалення, буде роздано 40 тис. "пакунків тепла"

Генштаб ЗСУ повідомив про ураження ворожого складу боєприпасів, пункту управління та знищення складу БпЛА

Сили оборони зачистили село Придорожнє Запорізького району від окупантів - DeepState

Зеленський підписав закон щодо соціального захисту військовослужбовців-іноземців

ДБР: на Дніпропетровщині начальник продслужби в/ч організував поставку бійцям гнилих овочів та фруктів

Повідомлення про "масові отруєння невідомою речовиною" на Полтавщині не відповідають дійсності – ДСНС

Найближчими днями в Україні, крім Карпат і Закарпаття, без опадів, у середу вдень прийде стрімке потепління

Україна та Франція підписали лист про наміри щодо спільного виробництва озброєння

Ситуація в районі Покровська продовжує погіршуватися, але бої за місто тривають, – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА