Інтерфакс-Україна
19:11 13.01.2024

У Румунії фермери блокують рух вантажівок в Україну в ПП "Сірет"

1 хв читати
У Румунії фермери блокують рух вантажівок в Україну в ПП "Сірет"

У Румунії фермери блокують рух вантажівок в Україну в пункт пропуску "Сірет", причина і тривалість блокування невідомі, повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Рух вантажівок через румунський пункт пропуску "Сірет", що навпроти українського "Порубне", заблоковано! На території Румунії фермери блокують рух вантажівок через пункт пропуску "Сірет". Причини та орієнтовна тривалість блокування невідомі. Ускладнення руху може бути в обох напрямках", - ідеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі в суботу.

У Держприкордонслужбі зазначають, що наразі не зафіксовано значної черги з вантажівок у напрямку України. На виїзд в Е-черзі зареєстровано 825 автомобілів.

Водночас легкові автомобілі, пасажирські автобуси та пішоходів пропускають у звичайному режимі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Півненко і Клименко створили нову якість Нацгвардії — командир полку "Азов" і начальник штабу про лідерів бойового війська

Чехія і Південна Корея уклали низку угод щодо зведення двох блоків на АЕС Dukovany

Макрон, Туск, Стармер та Мерц під час візиту до Києва спробували традиційні українські страви

Трамп підпише указ на зниження цін на ліки та фармацевтичні препарати від 30% до 80%

Вбивства повинні припинитися негайно - Келлог про пост Трампа

МЗС Росії фейково звинуватило лідерів Франції, Британії та Німеччини у вживанні наркотиків

Україна з лютого суттєво стабілізувала фронт і загальмувала втрату територій до 50 кв. км в тиждень – Чмут на ТСН

ХАМАС зробить крок до припинення війни, звільнивши ізраїльсько-американського заручника

На Покровському напрямку було знешкоджено 368 окупантів - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 111 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА