Інтерфакс-Україна
20:44 13.01.2024

Шмигаль: Фінансова підтримка України від Великої Британії може бути продовжена після 10-річного терміну дії угоди у сфері безпеки

1 хв читати
Шмигаль: Фінансова підтримка України від Великої Британії може бути продовжена після 10-річного терміну дії угоди у сфері безпеки

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що фінансову підтримку України від Великої Британії передбачено на 10 років дії угоди у сфері безпеки, і її буде продовжено і після закінчення терміну дії документа, якщо Україна не стане членом НАТО.

"Важливий момент, що фінансова підтримка передбачається не лише на один рік, а протягом усіх 10 років дії цієї угоди, і далі після завершення 10-річного терміну, якщо ми до цього часу не станемо членом НАТО, то угоду буде подовжено на таких самих умовах", - сказав Шмигаль в ефірі національного телемарафону в суботу ввечері.

Глава українського уряду також повідомив, що з 2,5 млрд фунтів стерлінгів, виділених Україні Великою Британією на 2024 рік, 280 млн фунтів підуть на закупівлю і постачання Україні "надсучасних" дронів.

Також у рамках виділених коштів Україна отримуватиме зброю, технічну підтримку для спільного виробництва зброї у Великій Британії та Україні, і пряме фінансування потреб ЗСУ від Великої Британії.

Як повідомлялося, 12 січня прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак оголосив про надання Україні військової допомоги на 2,5 млрд фунтів.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новий постпред України при Раді Європи прибув до Страсбурга

Україна зробила США пропозиції щодо газової інфраструктури та атомної генерації, йде робота над деталями – Зеленський

Зеленський: Працюємо з партнерами у Європі, щоб збільшувати закупівлі американської далекобійної зброї та ППО

Зеленський доручив дипломатам провести зустріч "Коаліції охочих" найближчим часом

Сили оборони уразили НПЗ та ГПЗ в РФ, а також нафтобазу в окупованому Бердянську

Музей Лувр пограбували зранку

У Шахтарському пошкоджені 14 багатоповерхівок, з 11 постраждалих одна у важкому стані – обладміністрація

Дві третини жителів Німеччини проти продовження цивільної допомоги українцям

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації пожежі у Києві

Окупанти просунулися у Дніпропетровській та Запорізькій областях менш як на 7 кв.км за два дні – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА