Інтерфакс-Україна
12:18 14.01.2024

Німеччина відправляє свій фрегат у Червоне море - ЗМІ

1 хв читати

Німеччина відправляє свій фрегат FGS Hessen у Червоне море для участі в операціях західної коаліції із захисту торгового судноплавства від атак єменських хуситів, повідомила газета Tagesspiegel.

Очікується, що корабель, оснащений системою протиповітряної оборони, вирушить у похід 1 лютого.

Наразі поблизу єменських берегів перебуває очолюване США угруповання у складі американського атомного авіаносця USS Dwight Eisenhower, крейсера USS Philippine Sea, есмінців USS Gravely, USS Mason, USS Carney і USS Laboon, а також атомного підводного човна USS Florida. Разом з американськими силами в регіоні виконує завдання фрегат британського Королівського флоту HMS Diamond. У середу з Гібралтару в район Червоного моря вирушив британський фрегат HMS Richmond.

Під час операції, здійсненої в ніч на п'ятницю, США застосували 150 різних високоточних боєприпасів для завдання ударів по цілях хуситів у 28 районах Ємену. Були задіяні винищувачі-бомбардувальники, що піднімалися з атомного авіаносця USS Dwight Eisenhower, а також крилаті ракети, запущені з надводних кораблів і підводного човна ВМС США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ХАМАС готове до переговорів після попередження Трампа

Окупанти втратили 90 особи на покровському напрямку - Генштаб

Обстріли Нікопольщини та Кривого Рогу: поранено вісім цивільних – Лисак

Терор РФ проти України вийшов на новий рівень, заявляє глава МЗС Австрії

РФ вночі атакувала транспортну інфраструктуру Кременчука, намагаючись пошкодити переправу через Дніпро, рух автомобілів відновлено

Трамп зробив останнє попередження ХАМАС

Зустріч із Трампом на Алясці дала Путіну те, що він хотів – Зеленський

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Робота з ліквідації наслідків ворожої атаки в Києві продовжиться зранку понеділка, двоє загиблих та 20 постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА