Інтерфакс-Україна
08:54 15.01.2024

ССО ліквідували ворожу групу на авдіївському напрямку

1 хв читати
ССО ліквідували ворожу групу на авдіївському напрямку

Бійці Сил спеціальних операцій (ССО) ліквідували невелику ворожу групу російських окупантів на авдіївському напрямку, унаслідок чого знищено троє з них і ще двоє поранені, повідомляє пресслужба ССО.

"Один і той самий маршрут противник атакує щоночі. Під час нічного спостереження в зоні відповідальності за допомогою розвідувального дрона з тепловізійним приладом нами було виявлено ворожу групу з п'яти осіб, які намагалися проводити розвідку", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що на авдіївському напрямку ворог не залишає спроб просунутися вперед.

Оператори ССО відкрили по противнику вогонь із міномета.

Унаслідок вогневого ураження трьох окупантів знищено, ще двоє - дістали поранення.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лідер путчу на Мадагаскарі оголосив себе тимчасовим президентом країни

Норвегія планує виділити 2 млрд норвезьких крон на придбання військової техніки для України у 2026 р.

Шмигаль на "Рамштайні" закликав партнерів допомогти в покритті половини оборонних потреб на 2026 р. та терміново передати додаткові системи ППО

Міністр оборони Німеччини оголосив про додаткову військову допомогу Україні на понад EUR2 млрд

McDonald’s відкрив 49-й ресторан у Києві

Шмигаль на "Рамштайні" назвав пріоритети на 2025-26 рр.: PURL, українська зброя, далекобійна артилерія

Рютте: НАТО надасть "Рамштайну" всю необхідну підтримку

Гілі: За 8 місяців роботи "Рамштайну" під керівництвом Лондона та Берліна взято зобов’язань на 50 млрд фунтів стерлінгів

Найпопулярнішими професіями серед зарахованих аспірантів є комп'ютерні науки, економіка і медицина

Геґсет: Під керівництвом Трампа війні РФ проти Україні буде покладено край

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА