Інтерфакс-Україна
03:23 17.01.2024

Окупанти за минулий день обстріляли сім громад Сумської області, зафіксовано понад 100 вибухів

1 хв читати

Війська РФ за минулу добу обстріляли з різних видів зброї сім прикордонних громад Сумської області, зафіксовано понад 100 вибухів, повідомила обласна військова адміністрація станом на 21.00 вівторка.

"Протягом дня росіяни здійснили 17 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 101 вибух. Обстрілу зазнали Білопільська, Хотинська, Краснопільська, Шалигинська, Есманська, Серединно-Будська, Свєська громади", - зазначається в повідомленні.

За даними ОВА, у Краснопільській громаді зафіксовано обстріл FPV дрон-камікадзе (1 вибух), мінометні обстріли (18 вибухів), обстріл із гранатомета АГС (12 вибухів) і скидання ВОГ із БПЛА (2 вибухи).

Повідомляється, що в Білопільській громаді ворог гатив із мінометів (9 вибухів), також було здійснено обстріл із FPV дрон-камікадзе (1 вибух) та обстріл зі ствольної артилерії (7 вибухів).

Так само в Середино-Будській громаді зафіксовано гранатометний (імовірно, АГС) обстріл (29 вибухів) і мінометний обстріл (1 вибух).

Крім того, окупанти гатили з мінометів по: Шалигинській (4 вибухи), Свеській (1 міна), Хотинській (4 вибухи) та Есманській (7 вибухів) громадах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА