Інтерфакс-Україна
16:35 18.01.2024

Справу проти Азарова щодо виправдання війни проти України направлено до суду

1 хв читати
Справу проти Азарова щодо виправдання війни проти України направлено до суду

Прокурори Офісу генерального прокурора направили до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо колишнього прем'єр-міністра України (2010-2014 рр.) Миколи Азарова.

Як повідомляється на сторінці Офісу генпрокурора у фейсбуці, його обвинувачують у публічних закликах до насильницької зміни та повалення конституційного ладу, інформаційній діяльності у співпраці з державою-агресором і виправдовуванні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії РФ проти України (ч. 3 ст. 109, ч. 6 ст. 111-1, ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України).

У повідомленні Офісу генпрокурора не зазначено прізвище експрем'єра, але опубліковано його розмиту фотографію. Обставини справи вказують на Азарова.

"Слідством встановлено, що експрем’єр-міністр України, який з 2014 року переховується на території держави-агресора, з початку повномасштабного вторгнення і по теперішній час, використовуючи російські медіа та мережу інтернет, здійснює активну інформаційну діяльність у співпраці з російською федерацією. Колишній український високопосадовець регулярно бере участь в ефірах російських інформаційних каналів. Пропагуючи російські наративи, він проводить інформаційну діяльність, спрямовану на дискредитацію держави Україна", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін розподілив ще 273,7 млн грн на закупівлю шкільних автобусів

Уряд схвалив законопроєкт про ратифікацію Угоди про Всеосяжне економічне партнерство між Україною та ОАЕ

До більш безпечних регіонів України евакуювали 59 жителів Донеччини, серед них 15 маломобільних – ОВА

Посольство України в КНР організувало в Пекіні перший фестиваль документального кіно "Мир. Безпека. Майбутнє"

Україна і Данія підписали меморандум про співпрацю у сфері водних ресурсів

Рух транспорту через ПП "Устилуг-Зосин" з української строни може бути ускладнено з 30 квітня через ремонт - ДМС

У ДТП з автобусом під Варшавою є постраждалі громадяни України, водій вантажівки, що врізалася у рятувальників, також українець – МЗС

Санкції не дозволяють Порошенку укласти договір про поділ майна з дружиною, тому він робить це через суд – адвокат

Влада столиці компенсує постраждалим мешканцям Святошина оренду житла на час відновлення їхніх помешкань – КМДА

Єврокомісія про оголошене РФ перемир’я: Росія може припинити вбивати вже зараз, не чекаючи на 8 травня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА