Інтерфакс-Україна
20:15 18.01.2024

Міністерство України оборони підключено до Єдиного порталу викривачів

1 хв читати
Міністерство України оборони підключено до Єдиного порталу викривачів

До Єдиного порталу повідомлень викривачів підключили Міністерство оборони України, повідомляє пресслужба відомства.

"Відтепер кожен, кому відомо про можливі факти корупційних або пов'язаних із корупцією правопорушень у Міністерстві оборони, може подати повідомлення викривача корупції (зокрема анонімне)", - сказано в повідомленні, опублікованому в четвер.

Зазначається, що Міноборони додали до переліку держорганів на Єдиному порталі викривачів Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК).

"За допомогою цієї захищеної системи можна контролювати стан і результати розгляду повідомлення, отримати інформацію про статус викривача. Портал гарантує заявникам дотримання умов анонімності та конфіденційності, надійний захист персональних даних", - зазначають у відомстві.

Повідомити про можливі факти корупції або пов'язаних із корупцією правопорушень можна через спеціальну телефонну лінію Міністерства: +38 044 271 39 86, електронну пошту: [email protected] або офіційний вебсайт відомства.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оборонна підтримка та фінансова допомога — у фокусі візиту Стефанчука до ФРН

Робочу групу зі збереження свідчень про події збройної агресії РФ очолить глава Укрдержархіву Хромов

Міжвідомча робоча група щодо вступу України у ЄС схвалила проєкт переговорної позиції по Кластеру 3

Кабмін визначив опалювальний період з 1 листопада 2025р по 31 березня 2026р

Українська делегація обговорить у Вашингтоні зміцнення ППО, енергетику та санкції проти РФ - Єрмак

Сибіга: Ще 7 країн мають намір доєднатися до ініціативи PURL

Місцевим органам необхідно звірити назви вулиць з переліком осіб та подій, що містять символіку російської імперської політики - голова УІНП

В ЄС цього тижня буде представлена дорожня карта європейської оборони - Каллас

ЄС працює над виділенням додаткових EUR100 млн на зимову підтримку України - Каллас

Заступник командира в/ч на Львівщині відправляв солдатів класти бруківку і встановлювати пам'ятники на могилах – ДБР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА