Інтерфакс-Україна
01:33 19.01.2024

Третього підозрюваного у справі про постачання неякісного одягу для ЗСУ також узято під варту

1 хв читати
Третього підозрюваного у справі про постачання неякісного одягу для ЗСУ також узято під варту

 Трьох підозрюваних у справі про постачання неякісного одягу для ЗСУ взято під варту, повідомляє Офіс генерального прокурора України в ніч на 19 січня.

"Печерський районний суд столиці обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою трьом підозрюваним у кримінальному провадженні щодо постачання неякісного одягу для ЗСУ на майже 1 млрд гривень", - йдеться в Телеграм-каналі Офісу.

Зазначається, що як альтернативу суд визначив можливість внесення застави в розмірі понад 500 мільйонів гривень для кожного з них.

Термін дії ухвал до 16.03.2024 року.

"Четвертий учасник злочинної схеми перебуває під вартою з 29 грудня 2023 року, п'ятий - оголошений у розшук", - уточнюється в повідомленні Офісу.

Їм інкримінують створення злочинної організації та участь у ній, а також шахрайство, вчинене в умовах воєнного стану в особливо великих розмірах (ч.ч. 1,2 ст. 255, ч. 5 ст. 190 КК України).

Як повідомлялося раніше, у ніч із 18 на 19 січня Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід керівнику та представнику підконтрольних Ігорю Гринкевичу компаній, які фігурують у справі про постачання неякісного одягу для ЗСУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 26 жовтня знищили або подавили 90 з 101 засобу повітряного нападу росіян

Кількість постраждалих у Києві внаслідок нічної атаки російських БпЛА зросла до 31 – Ткаченко

Петиція до Кабміну про повернення пільг донорам крові не набрала необхідні для розгляду голоси

РФ застосувала проти України за тиждень майже 1200 дронів, 1360 КАБ та понад 50 ракет - Зеленський

Радіодиктант національної єдності-2025 відбудеться в понеділок, назва тексту - "Треба жити!"

Одна людина загинула і 7 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області - ОВА

Кількість постраждалих внаслідок атаки російських БпЛА на Київ зросла до 29, з них 7 – діти – прокуратура

Генштаб зафіксував впродовж доби 181 бойове зіткнення

Сили безпілотних систем уразили за добу 632 ворожі цілі

Троє загиблих та 27 постраждалих внаслідок нічної атаки російських БпЛА на Київ – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА