Інтерфакс-Україна
10:33 19.01.2024

На Чернігівщині сталася ДТП зі шкільним автобусом і вантажівкою, троє постраждалих - поліція

1 хв читати

У Чернігівській області вранці в п'ятницю, 19 січня, сталася ДТП за участю шкільного автобуса, повідомляє пресслужба Чернігівської області.

"Близько 7:30 ранку до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду між шкільним автобусом та вантажівкою в Чернігівському районі. Попередньо відомо, що в ДТП постраждали двоє дорослих та одна дитина", - зазначається в повідомленні у фейсбуці.

Наразі на місці події працюють поліцейські Чернігівського райуправління та слідчий із розслідування злочинів у сфері транспорту.

Усі обставини події з'ясовує поліція.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сотні поліцейських постраждали під час заворушень у Турині - ЗМІ

Київщина отримала 40 генераторів від литовських партнерів для дитячих будинків сімейного типу

Велика Британія розгляне приєднання до нової програми ЄС з фінансування оборони - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 150 ворожих атак - Генштаб

Сибіга про удар РФ по автобусу з шахтарями на Дніпропетровщині: Російські вбивці мають постати перед правосуддям

Голова Ради прокурорів назвав критику добору в комісію САП тиском на Генпрокурора

У Польщі триває підготовка українських військових в рамках місії EUMAM Ukraine - Генштаб

Ворог просунувся поблизу двох населених пунктів Запорізької області - DeepState

7,5 тис. абонентів на Одещині залишаються без світла після негоди - ОВА

Другий раунд тристоронніх переговорів в Абу-Дабі було перенесено через зустріч представника США і Дмитрієва - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА